Piedāvājumi

Piedāvājums

SADARBĪBA – labākais veids, kā efektīvi izmantojot katram pieejamos resursus, sekmēt kopīgu attīstību!

Latvijas Universitāte piedāvā šādus galvenos sadarbības veidus:

 

1. Līgumpētījumi / tehnoloģiju pārnese

LU rīcībā ir virkne patentu, augu šķirnes, zinātība un cita veida intelektuālais īpašums, kas var tikt nodotas uzņēmumu rīcībā - pārdots, licencēts.

Maksas konsultācijas un  līgumpētījumi - vairāk kā 400 kvalificēti zinātnieki un pētnieciskās iekārtas un mērinstrumenti ir LU piedāvātais resurss Jūsu biznesa attīstībai un jaunu produktu radīšanai!

AKTUĀLI - Iespējas iegūt 85% līdzfinansējumu pētniecības pakalpojumu apmaksai - Inovāciju vaučeru programma 

           2. Kopīgu projektu īstenošana

LU ir īpaši ieinteresēta kopīgu projektu īstenošanā, daloties pieredzē un resursos, lai kopīgi izstrādātu jaunas teholoģijas un inovatīvus produktus. Sadarbības projekti var būt gan ar sociālu mērķi, gan ar izteiktu komerciālu nolūku.

AKTUĀLI - Efektīvas sadarbības projektu pieteikšana Latvijas Universitātē  (https://www.lu.lv/zinatne/programmas-un-projekti/lu-finansetie-projekti/)

           3. Citas sadarbības iespējas

LU aicina uzņēmumus piedāvāt prakses vietas studentiem! Tā ir iespēja studentiem iepazīt praktisko darba vidi un uzņēmējiem gūt papildus zināšanas konkrētajā nozarē. Iespējama arī docētāju un uzņēmuma darbinieku savstarpēja mobilitāte. Lai iegūtu papildus informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums.
 

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām, rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.