Jaunumi

Sākums/Jaunumi/Sāk pieņemt pieteikumus inovāciju "vaučeru" atbalsta pakalpojumiem

Sāk pieņemt pieteikumus inovāciju "vaučeru" atbalsta pakalpojumiem

15.02.2017

Rīga, 6.febr., LETA. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sāk pieņemt pieteikumus inovāciju "vaučeru" atbalsta pakalpojumiem, aģentūra LETA uzzināja LIAA.

Projekti tiek pieņemti projekta "Tehnoloģiju pārneses programma" ietvaros. Atbalsta mērķis ir veicināt inovācijas aktivitāti MVK, tehnoloģiju pārneses ceļā sniedzot tiem atbalstu jaunu vai būtiski uzlabotu produktu vai tehnoloģiju attīstībai, kas sniedz ieguldījumu Viedās specializācijas stratēģijas mērķu sasniegšanā.

Aktivitātes ietvaros atbalstu var saņemt mikro uzņēmumi, kā arī mazie un vidējie komersanti (MVK), kas izstrādā jaunus produktus vai tehnoloģijas.

Pieejamais finansējums paredzēts 3 741 885,00 eiro apmērā. Atbalsta intensitāte vienam projektam ir 60% no attiecināmo izmaksu summas un maksimālais atbalsta apmērs vienai saistīto personu grupai – 25 000 eiro.

LIAA pieņems pieteikumus, kamēr būs pieejams finansējums.

Projektu iesniegumus var iesniegt LIAA, Klientu apkalpošanas nodaļā darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 17 (trešdienās līdz plkst. 19) vai nosūtot pa pastu ierakstītā vēstulē uz Pērses ielu 2, Rīgā, LV-1442. Tāpat pieteikumus iespējams sūtīt uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. noformētus elektroniska dokumenta veidā.

Atbalsts inovāciju "vaučeru" MVK pakalpojumu nodrošināšanai paredzēts, lai atbalstītu ar jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādi saistītu darbību finansēšanu - tehniski ekonomiskā priekšizpēte, rūpnieciskie pētījumi, eksperimentālā izstrāde, tai skaitā prototipu izgatavošana, produktu rūpnieciskā dizaina izstrāde, jauna produkta vai tehnoloģijas testēšana un sertificēšana, kā arī rūpnieciskā īpašuma tiesību nostiprināšana šādiem rūpnieciskā īpašuma objektiem, izgudrojuma patents, dizainparaugs un pusvadītāju izstrādājumu topogrāfija.