Jaunumi

Sākums/Jaunumi/Notiks digitālajai ekonomikai veltīta starptautiska konference

Notiks digitālajai ekonomikai veltīta starptautiska konference

18.05.2017

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (LU BVEF) no 18. līdz 20.maijam notiks devītā starptautiskā zinātniskā konference “Ekonomikas un uzņēmējdarbības attīstības jaunie izaicinājumi: digitālā ekonomika – 2017”. Konferencē tiks prezentēti jaunākie zinātniskie pētījumi ekonomikā, uzņēmējdarbībā un vadības zinātnē.

Konferences centrālais temats šogad būs digitālā ekonomika, kas aug septiņas reizes ātrāk nekā pārējā ekonomika, un ir inovāciju, konkurētspējas un produktivitātes galvenais dzinulis mūsdienās. Digitālajai ekonomikai ir milzīgs neizmantots potenciāls, lai attīstītu mazo un vidējo uzņēmumu darbību Latvijā un Eiropas Savienībā, tāpēc šī gada konference tiek organizēta sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociāciju.

Šogad konference pulcēs apmēram 150 dalībniekus no 15 valstīm, programmā iekļauti 134 referāti, un darbs noritēs 8 paralēlajās sekcijās. Konferences darba valoda ir angļu valoda. Konferences programma pieejama mājaslapā.

Konferences plenārsēdi 19.maijā LU Mazajā aulā atklās LU rektors prof. Indriķis Muižnieks, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente un LU BVEF zinātņu prodekāne prof. Signe Bāliņa. Plenārsēdē uzstāsies Agderas Universitātes (Norvēģija) prof. Tronds Randijs (Trond Randøy), LU prof. Guntis Bārzdiņš un Messinas Universitātes (Itālija) prof. Bruno Sergio Sergi (Bruno Sergio Sergi).