Enerģētika

Sākums/Enerģētika/Tīrāka un efektīvāka siltuma enerģijas ražošana

Tīrāka un efektīvāka siltuma enerģijas ražošana

Tīrāka un efektīvāka siltuma enerģijas ražošana

Produkta pārskats:

Izgudrojums saistīts ar elektriskā lauka izmantošanas iespējām granulētas biomasas (koksnes un salmu) termiskās sadalīšanās un gaistošo savienojumu degšanas procesu elektriskai kontrolei ar mērķi nodrošināt tīrāku un efektīvāku siltuma ražo&scar...

  • Ievadteksts (280 simboli max):

    Izgudrojums saistīts ar elektriskā lauka izmantošanas iespējām granulētas biomasas (koksnes un salmu) termiskās sadalīšanās un gaistošo savienojumu degšanas procesu elektriskai kontrolei ar mērķi nodrošināt tīrāku un efektīvāku siltuma ražošanu.

     

  • Cenas diapazons: sarunu procedūra
  • Atslēgas vārdi: Gazifikācija, biomasa, degšana
  • Pētījumu veic: LU Fizikas institūts
  • Kontakta telefons: +371 28 646 708 (Mikus Milgrāvis)
  • Kontakta e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Apraksts

Granulētas biomasas gazifikācijas, degšanas un siltumražošanas procesu elektriskā kontrole.

Licencējamā tehnoloģija ir balstīta uz detalizētu elektriskā lauka un liesmas virpuļplūsmas mijiedarbības efektu izpēti, kas apliecina, ka elektriskā lauka iedarbības rezultātā tiek intensificēta granulētas biomasas termiskā sadalīšanās un gaistošo savienojumu veidošanās, ierosinot ātrāku gaistošo savienojumu uzliesmošanu un pilnīgāku to sadedzināšanu. Līdz ar to elektriskā lauka un liesmas virpuļplūsmas mijiedarbības efekts nodrošina tīrāku un efektīvāku siltuma enerģijas ražošanu.

Atbildes uz specifiskiem jautājumiem var sniegt projekta pārstāvis Gints Rieksts (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).